photo

Aktuality

25.03.2024

Česká vakcinologická společnost a Česká gynekologicko-porodnická společnost doporučuje každé těhotné ženě, aby se (při každém těhotenství) nechala přeočkovat proti černému kašli mezi 27. a 36. týdnem těhotenství. Mateřské protilátky chrání dítě do 3. měsíce po narození do doby, než bude očkováno a vytvoří si protilátky vlastní. Očkování poskytují praktičtí lékaři nebo očkovací centra.

05.12.2023

Nová posila našeho týmu.

Od 1.1.2024 u nás ordinuje MUDr. Vendula Andonovová každou středu od 14:00 do 18:00 hod. a dále jako nepravidelný zástup. Je atestovanou lékařkou v oboru gynekologie – porodnictví se zkušenostmi z Gynekologicko – porodnické kliniky Fakultní nemocnice Brno, kde působí od roku 2015.

12.05.2023

Nová lékařka

Nově u nás ordinuje MUDr. Zuzana Hodická, Ph.D.

Jako nepravidelný zástup v době dovolené, nemoci nebo nečekané nepřítomnosti některé z lékařek. Pracovala na Gynekologicko-porodnické klinice Fakultní nemocnice Brno jako ženská lékařka, odborná asistentka, vedoucí lékařka na porodním sále.

SLEDUJTE ZMĚNY ORDINAČNÍCH HODIN

16.01.2022

BALÍČEK SMART

Nově nabízíme balíček nadstandardních služeb, který lze zakoupit při Vaší příští návštěvě (Info o ceně v ambulanci). Věříme, že rozšíření našich služeb přivítáte a využijete. Balíček SMART má platnost 12 měsíců a obsahuje:

 • Komfortní a rychlé online objednávání (bez nutnosti zadávání identif. údajů)
 • Elektronické přijetí a zpracování Vámi zaslané lékařské zprávy z jiného zdrav. zařízení (např. mamografie), cestou: objednání online s balíčkem SMART……..příloha ke vzkazu
 • Odeslání výsledků e-mailem i s odborným komentářem
 • Připomenutí objednaného termínu vyšetření e-mailem
 • Automatickou pozvánku k preventivní prohlídce po roce e-mailem

07.06.2021

Očkování Covid -těhotné ženy

Těhotné a kojící ženy se na základě stanoviska České vakcinologické společnosti České lékařské společnosti Jana Evangelisty Purkyně a České gynekologické a porodnické společnosti ČLS JEP mohou nechat bezpečně očkovat vakcínami proti covid-19. Těhotné ženy sice nejsou oproti ženám ve stejné věkové skupině více ohroženy nákazou covid-19, mohou však mít závažnější průběh onemocnění. Vakcinologové a gynekologové se proto shodli, že očkování by mělo být umožněno i těhotným ženám podobně jako ostatní dospělé populaci na základě věku, klinického a pracovního rizika. Rozhodnutí o očkování v těhotenství je osobní a individuální volbou každé těhotné ženy. Očkování v těhotenství je vhodné v kterémkoliv týdnu těhotenství. Před očkováním žen v produktivním věku není nutné provádět těhotenský test. U žen plánujících těhotenství není nutné po očkování oddalovat těhotenství.

10.05.2021

Aktuální informace covid-19

Prosíme, dodržujte následující opatření:

 • Dodržujte přesný čas objednání a nevoďte s sebou žádný doprovod, aby nedocházelo ke kumulaci osob v čekárně.
 • Mějte pevně přes ústa i nos respirátor třídy nejméně FFP2 ve všech prostorách zdravotnického zařízení.
 • Před vstupem do ordinace použijte desinfekci na ruce v sesterně.
 • Jestliže máte příznaky akutního respiračního onemocnění (rýma, kašel, zvýšená teplota), jestliže jste byli v kontaktu s nemocným covidem 19 nebo jste v karanténě, zrušte termín objednání, umožňujeme distanční telefonické konzultace s lékařem.
 • Zdržujte se v prostorách zdravotnického zařízení co nejkratší dobu, aby se snížila možná expozice nákazou na minimum.
 • Preventivní prohlídky nejsou zrušeny.