photo

Informace

Váš komfort

Pro Váš lepší komfort a intimitu v ordinaci je vhodné mít sukni. Pokud právě sukni nemáte, můžete si u sestřičky koupit sukni jednorázovou. (Ceník je vyvěšen v ordinaci.) Je vhodné mít kalhotky jiného typu než tanga. Je vhodné připravit si datum začátku poslední menstruace, jako základní informaci pro lékařku.

Jednorázové pomůcky

K vyšetření používáme nejmodernější jednorázové pomůcky, které jsou komfortnější jak pro pacientku (nestudí, jsou šetrnější), tak pro lékaře (poskytují lepší přehlednost). Zdravotní pojišťovny jednorázové pomůcky nehradí, a proto mějte u sebe vždy malou hotovost. Kartou zatím platit nelze.

Pořadí pacientů určuje lékař

Vždy jste objednána na přesný čas a doba strávená v čekárně je tak zkrácena na naprosté minimum. Může se však stát, že pro naléhavý případ dojde k malému zdržení.

Dostavte se na vyšetření včas

Vaše zdržení by způsobilo zdržení všech za Vámi následujících klientek. Nemůžete-li se dostavit na objednaný termín, zrušte své objednání, aby termín mohla využít jiná klientka.

Balíček SMART

Nabízíme balíček nadstandardních služeb, který lze zakoupit při Vaší příští návštěvě (info o ceně v ambulanci). Balíček SMART má platnost 12 měsíců a obsahuje:

Doporučené odkazy

Prevence nejen v době epidemie koronaviru

www.cervix.cz

www.mamo.cz

www.prenatal.cz

www.tehotenskacukrovka.cz

www.antikoncepce.cz

www.detskagynekologie-cgps.cz

www.kolorektum.cz

www.mojemedicina.cz

www.loono.cz/koronavirus

www.dobryandel.cz

www.nesoudimepomahame.cz