photo

Informace

Váš komfort

Pro Váš lepší komfort a intimitu v ordinaci je vhodné mít sukni a ponožky. Pokud právě sukni nemáte, můžete si u sestřičky koupit sukni jednorázovou. Připravte si datum začátku poslední menstruace. V případě podezření na močovou infekci doneste střední proud moče ve zkumavce, kterou lze zakoupit v lékárně.

Jednorázové pomůcky

K vyšetření používáme nejmodernější jednorázové pomůcky, které jsou komfortnější jak pro pacientku (nestudí, jsou šetrnější), tak pro lékaře (poskytují lepší přehlednost). Zdravotní pojišťovny jednorázové pomůcky nehradí. Platbu lze provést v hotovosti nebo QR kódem Vašeho elektronického bankovnictví. Kartou platit nelze.

Pořadí pacientů určuje lékař

Vždy jste objednána na přesný čas a doba strávená v čekárně je tak zkrácena na naprosté minimum. Může se však stát, že pro naléhavý případ dojde k malému zdržení.

Dostavte se na vyšetření včas

Vaše zdržení by způsobilo zdržení všech za Vámi následujících klientek. Nemůžete-li se dostavit na objednaný termín, zrušte své objednání, aby termín mohla využít jiná klientka. Objednávejte se pouze na jeden termín.

Využijte prostorného parkoviště před poliklinikou Zahradníkova, které je od nás vzdáleno 200m.

Balíček SMART

Nabízíme balíček nadstandardních služeb, který lze zakoupit při Vaší příští návštěvě (info o ceně v ambulanci). Balíček SMART má platnost 12 měsíců a obsahuje:

Doporučené odkazy

Prevence nejen v době epidemie koronaviru

www.cervix.cz

www.mamo.cz

www.prenatal.cz

www.tehotenskacukrovka.cz

www.antikoncepce.cz

www.detskagynekologie-cgps.cz

www.kolorektum.cz

www.mojemedicina.cz

www.loono.cz/koronavirus

www.dobryandel.cz

www.nesoudimepomahame.cz